مدیرکل امور عشایر سیستان و بلوچستان خبر داد: برنامه ریزی برای عشایر سیستان و بلوچستان در دو افق 1400 و 1404

مدیرکل امور عشایر سیستان و بلوچستان با بیان اینکه برنامه ریزی برای عشایر استان در دو افق 1400 و 1404 انجام گرفته، خواستار تامین اعتبار مورد نیاز برای رسیدگی به اهداف برنامه گردید.

حمید طوقی در جلسه شورای عشایر استان که به ریاست استاندار و با حضور رئیس سازمان امور عشایر ایران در منطقه عشایری پالیزی شهرستان زاهدان تشکیل گردید، خواستار مشارکت بیشتر دستگاه ها با هدف بهبود وضعیت شاخص های توسعه و برخورداری در جامعه عشایری شد.

وی گفت: بر اساس قانون برنامه ششم و آیین نامه ساماندهی عشایر، دستگاه های اجرایی باید بخشی از اعتبارات خود را به اجرای پروژه های مختلف در مناطق عشایری اختصاص دهند.

طوقی با بیان اینکه برنامه ریزی برای جامعه عشایری استان در دو افق 1400 و 1404 انجام گرفته، خواستار تامین اعتبار مورد نیاز برای رسیدگی به اهداف برنامه گردید و با تشکر از کلیه دستگاه های اجرایی تقاضای اختصاص اعتبار بیشتری به جامعه عشایری از سوی مراجع ذیربط گردید. مدیرکل امور عشایر سیستان و بلوچستان افزود: با اجرای پروژه برق دار کردن چاه های کشاورزی عشایر و تامین اعتبار مورد نیاز آن می توانیم شاهد تحول چشمگیری در بخش تولیدات عشایری در سال رونق تولید باشیم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.