با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان امور عشایر

شورای برنامه ریزی اداره کل  امور عشایر سیستان و بلوچستان با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان امور عشایر برگزار شد.

به منظور بررسی مسائل و مشکلات اداری و مالی امور عشایر سیستان و بلوچستان، شورای برنامه ریزی امور عشایر استان با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان امور عشایر برگزار شد.

در این نشست که مدیر امور اداری و مدیر امور مالی سازمان امور عشایر نیز حضور داشتند، وضعیت تجهیزات اداری و مشکلات پرسنل امور عشایر استان مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت و برای برطرف کردن آنها تصمیماتی اتخاذ گردید.

 

فرانک یوسفی نیا در روز اول سفر خود به سیستان و بلوچستان در شورای اداری امور عشایر سیستان در زابل از تلاش های کارکنان این حوزه در خدمات رسانی به عشایر منطقه قدردانی کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان و همراهان همچنین از ناوگان آبرسانی به عشایر حوزه سیستان و کارگاه تولید خوراک دام عشایر در زابل بازدید کردند.

 

دیدار با رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان و دیدار با مدیرکل امور اقتصادی و دارایی  از برنامه های سفر دو روزه معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان امور عشایر به سیستان و بلوچستان برای رایزنی و بهبود وضعیت اداری و مالی امور عشایر سیستان و بلوچستان بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *