۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان  اعتبار به عشایر سیستان و بلوچستان تخصیص می یابد

این خبر را محمدرضا نوحی مدیر کل  عمران و امور زیربنایی  سازمان امور عشایر ایران طی سفری به استان سیستان و بلوچستان و در بازدید از پروژه ها و مناطق عشایری زاهدان و زابل عنوان کرد و افزود : از محل اعتبارات خشکسالی سال ۱۴۰۰ مبلغ ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و  در صورت تحقق تخصیص به مناطق عشایری سیستان و بلوچستان جهت تامین هزینه های آبرسانی سیار و افزایش اعتبارات ملی  اختصاص می یابد  .

وی اظهار داشت : مقرر گردیده منبعد اعتبارات مربوط به ارزش افزوده که تا کنون از طریق فرمانداری ها به عشایری شهرستانها پرداخت می گردید  به طور مستقیم به حساب مالی ادارات عشایری واریز گردد که این مهم میتواند روند اجرای پروژه در مناطق عشایری را تسریع بخشد .

مدیر کل عمران و امور زیر بنایی گفت : با توجه به عدم تخصیص اعتباردر سالجاری  جهت پروژه های تامین آب شرب به برخی از استانها از جمله امور عشایری سیستان و بلوچستان مقرر گردید این کسری در اعتبارات سالجاری و ۱۴۰۱ پیش بینی و پرداخت گردد .

نوحی تامین اعتبار کسری پروژه پمپاژ خط انتقال آب عشایری علی آباد بگان به مبلغ ۴ میلیارد تومان و پروژه تامین آب عشایری سم سیاه به مبلغ ۲ میلیارد تومان را از دیگر موارد تخصیص اعتباری پروژه های امور عشایر سیستان و بلوچستان عنوان کرد که از طریق سازمان امور عشایرمحقق میگردد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *